Hakkımızda

Misyonumuz

Spor okullarımızda ve kulüp çalışmalarımızda branşında uzman ve yüksek deneyim sahibi ekiplerimiz ile modern ve de pozitif yaklaşımlı antrenman metodları uygulayarak sporcularımızın ihtiyaç duyacakları teknik donanım ve kişisel özellikleri onlara kazandırıyoruz. Böylece hem sportif yaşamlarında hem de sosyal hayatlarında daha başarılı ve aktif bireyler olmaları konusunda onlara katkı sağlamış oluyoruz.

Vizyonumuz

Spor okulu çalışmalarında temel donanımlarını elde etmiş sporcularımızın teknik özelliklerini daha üst seviyeye çıkartıp, sporcularımızın takım oyunu içerisinde yer alabilir hale gelmelerini sağlıyor, profesyonel lisanslara sahip olma, yarışmacı ortamlarda da kendilerini deneme ve gösterme fırsatını onlara sunuyoruz. Yaptığımız programlar tamamen sporcularımızın akademik programlarına paralel ilerlemekle beraber, okul-spor iş birliğini başarı ile yürütmelerini hedefliyoruz.

2009 yılında, çocuk ve gençlerimize sporu sevdirmek, etik değerlere saygılı ve ilkeli spor eğitimi sunmak ve geleceğin sporcu, antrenör, ve yöneticilerine iyi bir başlangıç niteliği taşıyabilecek, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturmak amacıyla faaliyetlerimize başladık.

İlk yıldan itibaren spor okullarımızda yetiştirdiğimiz sporcularımıza, kulüplerimiz bünyesinde lisanslı sporcu olma imkanını sağlayarak, altyapı liglerinde mücadele ettik.

İlerleyen yıllarda spor okulu sayımızı hızla artırarak, kısa zamanda özellikle basketbol altyapısının önemli organizasyonlarından biri haline geldik.

Basketbol Okulu açarak başladığımız faaliyetlerimizi, bu gün Basketbol, Yüzme, Tenis, Cimnastik, Aikido branşlarında profesyonel yönetim ve uzman eğitmen kadromuzla, zengin içerikli eğitim programlarımızla sürdürmekteyiz.

2015 yılına girdiğimizde, İstanbul’un 10 farklı merkezi noktasında spor eğitimi veren, çocuk ve gençlerimizin yanı sıra yetişkinlerimize spor yapma imkanını sunan, İstanbul’un güçlü organizasyonlarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

2009

Kuruluş

çocuk ve gençlerimize sporu sevdirmek, etik değerlere saygılı ve ilkeli spor eğitimi sunmak ve geleceğin sporcu, antrenör, ve yöneticilerine iyi bir başlangıç niteliği taşıyabilecek, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturmak amacıyla faaliyetlerimize başladık.

2010

Altyapılar

spor okullarımızda yetiştirdiğimiz sporcularımıza, kulüplerimiz bünyesinde lisanslı sporcu olma imkanını sağlayarak, altyapı liglerinde mücadele ettik.

2012

Genişleme

spor okulu sayımızı hızla artırarak, kısa zamanda özellikle basketbol altyapısının önemli organizasyonlarından biri haline geldik.

2014

Basketbol Okulları

Basketbol Okulu açarak başladığımız faaliyetlerimizi, bu gün Basketbol, Yüzme, Tenis, Cimnastik, Aikido branşlarında profesyonel yönetim ve uzman eğitmen kadromuzla, zengin içerikli eğitim programlarımızla sürdürmekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

Spor Okulları

Basketbol öncelikli olmak üzere voleybol, yüzme, cimnastik ve diğer branşlarda İstanbul genelinde 9 spor okulu faaliyeti yürütmekteyiz.

Yaz & Kış Kampları

Yaz ve kış mevsimlerinde öğrenciler için spor ve tabiat kampları organize etmekteyiz.

Akademiye Hazırlık

Branşında deneyimli ve profesyonel antrenör ve eğitmenleri ile öğrencilerinin Spor Akademisine en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız.

Organizasyon & Kiralama
Spor organizasyonları, açık ve kapalı spor alanı kiralamaları, antrenör ve eğitmen desteği, spor malzemeleri ve ekipman temini hizmetleri sunmaktayız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com