Spor Akademisine Hazırlık

ANKA Spor Eğitim Organizasyon öğrencilerine en yüksek standartlarda hizmet vermeyi kendisine hedef koymuş bir kuruluştur. Branşında deneyimli ve profesyonel antrenör ve eğitmenleri ile öğrencilerinin Spor Akademisine en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır.

Her bir öğrencimiz için yeteneğine ve spor becerilerine göre en uygun antrenman programları hazırlayarak spor becerilerini geliştirmekte, her biri ile özel olarak ilgilenerek öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktayız.
Profesyonel kadromuzla her bir branştan öğrencilerimizi Spor Akademisi Yetenek Sınavı için disiplinli ve hedefe odaklı çalıştırmaktayız.
Kapalı spor salonumuzda parkur ve branş antrenmanları, halı saha antrenmanları, orman koşuları, kardiyo antrenmanları yanında fitness salonunda gerçekleştirdiğimiz güç, kondisyon ve dayanıklılık çalışmaları ile öğrencilerimizi desteklemekteyiz.

Kuruluşumuz kış ve yaz grupları olarak farklı dönemlerde öğrenci almaktadır. Ocak ayında başlayan antrenmanlarımız ile öğrencilerimize spor altyapısı sağlamakta, ilerleyen dönemlerde hedef odaklı çalışmalar ile öğrencilerimizi sınava hazırlamaktayız.

Spor bir yaşam tarzıdır. Bu sebeple öğrencilerimizin antrenman dışı aktiviteleri, beslenme alışkanlıkları ve yaşam düzenleri ile de özel olarak ilgilenmekteyiz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com